GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

İskan Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş., bu gizlilik sözleşmesini; İskan Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. websitesi kullanıcılarından toplanan kişisel bilgilerin gizlililiğine duyduğu saygıyı göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi kullanıcılarından toplanan bilgiler, siz kullanıcılar tarafından gönüllü olarak ibraz edilmiş olan isim, adres, e-posta adresi, telefon veya fax numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır. İskan Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş., bu bilgileri ne için istediğini ve nasıl kullanacağı konularında bilgilerin ibrazından önce sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, bu bilgileri ibraz etmek ya da etmemek siz websitesi kullanıcılarının inisiyatifinde olacaktır.

İskan Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş., bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri, bilgilerin siteye girişi sırasında size özellikle belirtmediği sürece bilerek ve isteyerek üçüncü kişilere sunmayacak veya transfer etmeyecektir.

Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup, İskan Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. online topladığı kişisel bilgilerinize izinsiz girişimi önleyecek gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır.